На Сумщині розіграли «Кубок Фоменка»


Турнір на честь відомого земляка – Михайла Фоменка –  відбувся у Верхній Сироватці. Заслуженому майстру спорту СРСР – , Він – Заслужений тренер України та Грузії. А ще – Почесний громадянин міста Суми.

На полі стадіону у Верхній Сироватці чотири команди розіграли «Кубок Фоменка». Ініціатором турніру виступила місцева футбольна команда.

Геннадій Дем’яненко, президент ФК «LS Group», каже: «Хотілось облаштувати наш стадіон. Тому виникла така ідея – звернулись до Михайла Івановича, він нас підтримав».

Учасниками, крім господарів поля, стали «Явір» із Краснопілля, «Колос» із Северинівки та липоводолинський «Альянс». У підсумку гра показала: кожен із учасників мав шанси здобути дебютний трофей.

Андрій Прохорович,  президент ФФС: «Найголовніше, що тут є інтерес. Боротьба у кожній грі. Рівень футболу доволі високий. По-перше, футболісти хочуть довести, що вони мають право грати у цих командах».

 

У першому півфінал зустрілись команди Верхньої Сироватки та Краснопілля. В основний час гри забити один одному суперники не зуміли. Тож долю путівки у фінал турніру вирішували у футбольній лотереї. Незважаючи на два «сейва» кіпера краснопільскої команди Олександра Костюченка перемогу з рахунком 3:2 святкували футболісти «LS Group».

За аналогійним сценарієм розвивались події в другому півфіналі, де зустрілись «Колос» і «Альянс». Знов «суха» нічия в основний час, знову серія пенальті, і знов 3:2 в підсумку. Цього разу на користь команди «Колос» із Северинівки.

У матчі за третє місце зустрілись «Явір» та «Альянс». Цього разу обійшлось без пенальті – долю матчу вирішив гол Віталія Старинського, який приніс «бронзу» команді з Липової Долини.

Єдиний гол вирішив і долю головного трофею дебютного кубку Фоменка. Після «сухого» першого тайму в другому м’яч раз побував у воротах – свій «автограф» у воротах «LS Group» залишив Артем Атамаюк. Таким

чином перший «Кубок Фоменка» здобула команда з Северинівки.

Своїми враженнями від турніру поділився «винуватець» футбольного свята, який не виключає що турнір стане традиційним.

«Фінал – є фінал. Бажання було велике. Були моменти але реалізувати їх не смогли. Було багато емоцій, мотивації. У селі стільки глядачів на футбол прийшли – треба продовжувати» – говорить заслужений тренер України Михайло Фоменко,

Таким чином «Колос» став переможцем першого «Кубку Фоменка», «LS Group» – «срібним», а «Альянс» – «бронзовим» призером. Відзначені були і кращі гравці команд Арсен Казарян у складі господарів, Олександр Костюченко – у «явора («Явір»), Артем Атаманюк – у переможців, Віталій Старинський – у «Альянсу».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь