На Сумщині призупинили навчання у чотирьох школах через захворюваність учнів

Від завтра не вчитимуться учні сумської гімназії №1. Там кількість захворілих перевищила 20% від кількості учнів. Це друга у Сумах школа, що призупинила навчальний процес. Всього у гімназії навчається 760 учнів.
Катерина Бондарєва, директорка Сумської гімназії №1.

«Ми вчора вже прийшли до висновку, що нам потрібно закритися. Але закритися не на тиждень, а ми вирішили зробити це на три дні – три дні робочих, а потім субота і неділя ідуть вихідні, а у понеділок ми оголосили й батькам і дітям, що вони з’являються на заняття. Ми можемо консультації давати ось на відстані, але коли на консультацію приходить у навчальний заклад, розмовляє з вчителем у нього виникає багато питань, то ми вирішили, якщо велике бажання у дитини на консультації хай приходить», – розповіла директорка Сумської гімназії №1 Катерина Бондарєва.

«За прогнозами нашими, і багаторічні спостереження вони говорять за те, що в нас епідеміологічний процес розвивається в лютому, під кінець лютого, можливо навіть з переходом в березень місяць. За 11 лютого, ми маємо ситуацію 1660 захворілих по області. Якщо порівнювати з минулим понеділком, це практично різниця 50-60 чоловік, тобто залишаємось на тому ж рівні», – начальник відділення ДП Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України Олександр Черняк.

За словами Олександра Черняка, окрім двох сумських шкіл наразі призупинили навчання у двох школах Путивльського району – у селах Князівка та Стрільники. Закрили окремі класи у Сумській школі № 29, у Конотопі 12, 7 та 2. Учні ж Шосткинських шкіл цього тижня повернулися до уроків, після тижневої перерви.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь