На Сумщині «Опора» зафіксувала матеріали з ознаками дочасної агітації

На Сумщині спостерігачі громадянської мережі «Опора» зафіксували рекламні матеріали з ознаками замовності. Йдеться про білборди, сітілайти, листівки, на яких зображені кандидати, що йдуть на вибори Президента України. Зображення фіксували в Сумах, Тростянці, Бурині, Охтирці, Ромнах. За інформацією ГМ “Опора”, партії розповсюджували зображення не в період виборчої кампанії.

“Агітація може бути або з держбюджету або з виборчого фонду. Виборчих фондів ще немає. Це можна назвати порушенням, хоча це не є порушення виборчого законодавства. Найбільш поширеною агітацією була Юлія Тимошенко, Петро Порошенко, Андрій Садовий, Олександр Шевченко білборди вступають в передчасну агіткампанію”, – говорить Ірина Стегній, координаторка спостереження за виборами ГМ “Опора” в Сумській області.

 Позицію названих осіб ми нараз не маємо. У прес-службах «Самопомочі», від якої висуватиметься Олексій Шевченко та «Укропу» з Андрієм Садовим слухавки не брали. Щодо того чому розміщені білборди з Юлією Тимошенко  в прес-службі партії «Батьківщина»  сказали направити їм запит.  У прес-службі «БПП» повідомили – зателефонують, коли буде кому надати відповідь. Офіційно виборча кампанія розпочнеться 31 грудня цього року. Вибори Президента України відбудуться 31 березня  2019 року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь