На Сумщині оголосили конкурс на посади інспекторів поліції


У Сумах  запрошують на вакантні  посади  слідчих та дільничих інспекторів області. Сумщині таких необхідно близько 300.

Речник Нацполіції Сумщини Ельвіра Біганова повідомила, що керівник головного управління Нацполіції Микола Лушпієнко 28 жовтня підписав наказ про оголошення конкурсу на посаду слідчих, дільничих офіцерів Нацполіції.  “Це означає, що наказ є і потрібно дочекатися поки ми розмістимо на офіційному сайті ГУНП у Сумській області оголошення, щоб особи, які хочуть потрапити на службу в поліцію,  змогли заповнити анкети онлайн”, – говорить вона.

Щоб забезпечити прозорість відбору, обирати кандидатури буде постійна поліцейська комісія. За законом про Нацполіцію, до її складу входять 5 осіб. Один представник Міністерства внутрішніх справ,  по одному  від представників Нацполіції України та Сумщини, та двоє від громадськості.

Членами комісії на Сумщині стали Олена Демченко, яка закінчила Сумський педуніверситет за спеціальністю «Біологія та хімія»,  а також Харківський регіональний інститут держуправління за спеціальністю «Державне управління». З квітня 2015 року вона є директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області. Вона –  представник, визначений Міністром внутрішніх справ України.

Юрій Деревяга, заступник начальника Департаменту інформаційної підтримки та координації «102» Нацполіції України. Він представник, визначений Головою Національної поліції України.

Тамара Прокопенко, заступник начальника Управління кадрового забезпечення ГУНП в Сумській області. Це представник, якого визначив головний поліціянт області – Микола Лушпієнко.

Від громадськості до складу поліцейської комісії ввійшли депутат облради, обраний від радикальної партії Олега Ляшка Едуард Пінчук. Він закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю “Юрист-правознавець”.

Також Валерій Толбатов, депутат облради, обраний від політичної партії «Відродження». Закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю «Двигуни літальних апаратів». Був заступником голови облради з липня 2009 року по грудень 2014 року.

Голова постійної поліцейської комісії ГУНП в Сумській області Валерій Толбатов оцінив склад коміії як солідний. За його словами, в основі їхньої роботи є виконання закону про нацполіцію та положення про конкурсні комісії. “Мою кандидатуру висунули на сесії,  я заяву не подавав,  а депутат  – це ж найбільший представник громадськості. Свої зв’язки ніхто не буде використовувати, бо це пряма корупція”, – повідомив він.

Експерт РПР групи реформи органів правопорядку Олександр Банчук говорить: “Якщо самі ж депутати самі себе обрали, то тут може бути конфлікт інтересів, що вони голосували самі за себе. Ці комісії мали би бути створені не лише на обласному рівні, а й на міському. Таким чином був би вплив громад”.

Нагадаю, комісії обирають на 3 роки. Затверджуються міністром внутрішніх справ.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь