На Сумщині через грип жінка опинилась в реанімації

Тридцятирічна мешканка Шосткинського району наразі знаходиться в реанімації через грип. Цю інформацію  нам підтвердила завідувачка інфекційного відділення Шосткинської ЦРЛ – Тетяна Тупикова. Пацієнтка потрапила до лікарні на сьомий день хвороби.

«Молода пацієнтка, 30 років. З дуже важким грипом – двостороння пневмонія. І поки позитивні прогнози ми не беремося, побоюємося. Ми сподіваємося. Те, що вона жива – це вже добре. Те, що ситуація не погіршується – це вже добре. Але вірогідність того, що може статися критична ситуація дуже велика», – каже завідувачка інфекційної відділення Шосткинської ЦРЛ Тетяна Тупикова.

Загалом, ситуація з захворюваністю на ГРВІ та грип в області – покращилася, говорить завідувач відділом епіддосліджень Сумського обласного лабораторного центру МОЗ – Олександр Черняк:

«Кількість захворілих зменшилась на 1,8%. Тобто, якщо на минулому тижні ця цифра була 6093, то  на цьому – 5601. Переважно хворіють діти, близько 52%. Якщо у цілому оцінювати, то інтенсивність епідемічної активності грипу сьогодні в області середня. Трошки більше перевищення в м. Суми, Лебедин і Кролевецький район. У цілому, решта районів не досягає порогового рівня».

Нагадаю, на Сумщині з початку року двоє дорослих людей померли від грипу. 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь