Мистецьку імпрезу «Вся душа моя на Луці…» презентували в Сумському театрі для дітей та юнацтва

Вистава присвячена творчості Антона Чехова. Режисером-постановником виступила Наталія Черкасенко. Участь у спектаклі взяли актори Сумського театру для дітей та юнацтва, артисти фольклорного театру «Оберіг» та театру «Місто С…». Презентацію вистави присвятили до Дня народження Антона Чехова, який відзначають 29 січня, та до 80-річчя з дня створення Сумської області.
«Наталія Черкасенко, режисер-постановник, багато років співпрацює з музеєм, неодноразово бувала,знімала фільм про наш заклад, про перебування Чехова на Луці», – розповіла науковий співробітник меморіального будинку-музею А.П. Чехова Дар’я Майборода.
«На Луці Чехов перебував з родиною два літа – 1858 і 1859 років,ще завітав на тиждень 1894 року. Він не тільки тут відпочивав, а й працював над творами- і драматичними, і збагатився враженнями, що лягли в твори пізнішого періоду», – розповів директор меморіального будинку-музею А.П. Чехова Віктор Комаров.
«Хочу знову доторкнутися до творчості Чехова, дуже вдячна, що є така можливість. Улюблене – усе: уся мала проза, і «Вишневий сад», усе-усе», – поділилася глядачка Ірина Жиленко.
«Я люблю взагалі Антона Чехова і все, що пов’язано з ним, мене завжди цікавить і хвилює, тому я тут. Чекаю найкращих емоцій. Головне – що пам’ять про Чехова жива», – сказала глядачка Наталія Шалаєва.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь