Можливе введення воєнного стану: як готується Сумщина

Поліція та СБУ переведені у посилений варіант несення служби. Про це йдеться на сайті Міністерства оборони. Сьогодні парламент має розглянути питання запровадження воєнного стану. Відбудеться засідання Верховної ради сьогодні близько 16:00 години, у закритому режимі. Через це працівники поліції та Служби безпеки України переведені посилений варіант несення служби.

Згідно з дорученням керівництва МВС України в Державі Державна прикордонна служба України, Нацполіція України, Національна гвардія України, та Державна служба України з надзвичайних ситуацій на посилений варіант несення служби. Відповідно поліція Сумщини також переведена на посилений варіант несення служби, тобто працівники поліції будуть працювати в щодобовому режимі, вже розгорнутий наразі робота ситуаційного центру Головного управління Нацполіції у Сумській області співробітники якого будуть в щодобовому режимі відстежувати ситуацію в регіоні, щоб не допустити не допустити її ускладнення», – розповіла речниця Нацполіції Сумщини Ельвіра Біганова.

«Особовий склад СБУ переведений у бойову готовність. Посилено контррозвідувальні заходи для недопущення на території України інших провокацій спецслужб Російської Федерації та дестабілізації ситуації в середині країни», – додала речник управління Служби безпеки у Сумській області Олеся Рапута.

РНБО рекомендує ввести воєнний стан по всій території України. Це рішення ухвалили на екстреному засіданні Ради національної безпеки і оборони сьогодні вночі.
Ми попросили прокоментувати ситуацію, що сталася кандидатку політичних наук Адріану Костенко, а саме, наскільки ситуація з веденням воєнного стану може загрожувати президентським виборам:

«Навряд чи ситуація яка відбулась на Керченській протоці вона є такою серйозною, яка б змусила ввести воєнний стан на всій території України й навряд чи депутати на все це підуть. Я думаю президентським виборам і парламентським виборам це не загрожує. На мою думку, і президент України й президентська фракція не буде ризикувати тим, щоб скористатися цією ситуацією аби відтермінувати вибори президента вибори відбудуться швидше за все, але буде використовуватися технологія страху на виборах в тому числі на президентських виборах».

Як буде функціонувати місто в разі введення воєнного стану в Україні це будуть обговорювати завтра 27 листопада на закритій апаратній нараді при міському голові.

Як повідомив голова Сумської облдежадміністрації Микола Клочко після закритого засідання Ради оборони  – Сумщина готується до введення воєнного стану.

Нагадаємо, росіяни стріляли на ураження по кораблях військо-морських сил України, коли ті виходили з Керченської протоки. Шестеро військових поранені. Загалом їх було – 23 – повідомив начальник Генштабу. Броньований артилерійські катери «Бердянськ» і Нікополь та буксир «Яни Капу» російські силовики захопили, а військових взяли в полон.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь