«Міськсумиліфт» продовжить обслуговувати ліфти, які знаходяться на балансі «Сумитеплоенергоцентраль»

Міськсумиліфт і надалі обслуговуватиме ліфти, які знаходяться на балансі «Сумитеплоенергоцентраль». Про це нам листом повідомив виконуючий обов’язки директора «МіськСумиліфт» Володимир Оленський.

Він написав, що його підприємство не погодилось з рішенням управління Держпраці про скасування дозволу на технічне обслуговування ліфтів та звернулося до Сумського окружного адміністративного суду. Який 30-го січня задовільнив заяву ТОВ «Міськсумиліфт» та зупинив дію оскаржувального наказу Управління Держпраці у Сумській області.

 «ТОВ «Міськсумиліфт» продовжує ведення господарської діяльності щодо монтажу, налагодження, ремонту, технічного обслуговування устаткування підвищенної небезпеки, а саме ліфтів».

Сьогодні спливав 10-денний термін, коли ТОВ «Міськсумиліфт» має повернути Дозвіл Управлінню Держпраці, а також припинити надання послуг із технічного обслуговування ліфтів. Про це нам повідомила речниця управління Держпраці у Сумській області Вікторія Жаловага вчора. За її словами, дозвіл на виконання робіт анулювали наказом 21 січня після проведених перевірок.

ТОВ «Міськсумиліфт» обслуговувало майже 400 підйомників. Комунальне підприємство Сумитеплоенергоцентраль, в якого на балансі ці ліфти, наразі заключило договір на їхнє обслуговування з іншою організацією.

У разі якщо у них буде вже анульований цей дозвіл, то вони заключили договір вже з іншою організацією «облсумиліфт». У місті не так багато ліфтових організацій, які можуть обслуговувати житловий фонд і ліфти в такій кількості“, – каже Олександр Журба, заступник Сумського міського голови

Нагадаю, 2 січня на вулиці Супруна 32\1 через самовільний рух ліфту з відкритими дверима загинуло немовля.4 січня у Ковпаківському суді обрали запобіжнй захід для директора підприємства та електромонтера. Їх відпустили під домашній арешт.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь