Мешканці будинку СКД, 3/1 встановили решітку на газовий вентиль

Минулої п’ятниці, 15-го грудня, мешканці будинку №3/1 на вулиці СКД встановили решітку на газовий вентиль. У ПАТ «Сумигаз» заявили про втручання у їхнє майно та попереджують про відключення газу. Мешканці будинку пояснюють: захищаються від несанкціонованого доступу до вентилю невідомих осіб, адже газова труба об’єднує відразу три будинки.

Старший інженер з експлуатаційної діяльності ПАТ “Сумигаз” Віктор Полівян каже, що скоєно дії щодо обмеження доступу до газового вентиля.

Це є порушенням правил безпеки газопостачання, державних будівельних норм, та може спричинити виникнення аварійної ситуації,  і унеможливлює оперативне втручання у разі витоку газу. Пристрій має бути розблокованим протягом двух діб, за протокольним рішенням. У разі блокування це буде розцінено як аварійна ситуація й газопостачання буде припинено, – додає він. 

Як повідомив заступник Сумського міського голови  Олександр Журба, від завтра ПАТ «Сумигаз» почне вмикати газ будинкам, яким перекрили вентиль. Мова йде про п’ять адрес – їх затвердили під час засідання Координаційного штабу, утвореного за наслідками позачергової сесії 14 грудня.

Нагадаємо, мешканці будинків по вул. Катерини Зеленко 10, СКД 3/1 та Харківської 38 тричі перекривали дорогу, через відключення газу. Також, вони прохали встановити їм індивідуальні лічильники згідно закону.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь