Мешканці 9-10 мікрорайонів Сум разом прикрасили ялинку біля своїх будинків

Хтось дізнався про спільну акцію із соцмереж, хтось – від сусідів. Частина містян долучилися, проходячи повз. Мета – спільна: прикрасити своє новорічне дерево напередодні свята. Для цього принесли з домівок ялинкові іграшки.

 «Нам дуже подобається, зявився святковий настрій, стало все красиво, хлопці молодці,дякую їм. Раніше проходиш – все сіре, похмуре», – говорить мешканка мікрорайону Дарина Паніотова.

«Оголошення ми дали в фейсбук, в соцмережі, в якому описали , що в суботу о 12:00 будемо збирати іграшки,щоб прикрасити ялинку. Цього року  приємно, що багато людей взяли участь в нашому івенті. Минулого року нас було 5-7 чоловік, а зараз ось скільки людей зібралось. У нас Дід Мороз, Снігуронька, музика грає», – розповів організатор акції Дмитро Стриженок.

Ініціатива прикрашати цю ялинку з’явилася минулоріч. Організатори акції планують зробити її постійною.

З технікою сумчанам допомогли у підприємстві «Міськсвітло». Співробітники порадили вішати прикраси на верхню частину дерева, щоб уникнути пошкоджень чи крадіжок іграшок. Ялинку сумчани прикрашали кілька годин. Навідуватися сюди планують впродовж свят.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь