Медичний заклад Охтирського району не уклав договір з Національною службою здоров`я

Центр первинної медико-санітарноїдопомоги Комишанської сільської ради (Охтирського району) – єдиний в області, який фінансуватиметься з сільського бюджету.  До 20 грудня вони мали подати документи, щоб отримувати гроші від Національної служби здоров’я. Цього зробити не встигли.

До центру первинної медико-санітарної допомоги комишанської сільської ради входить дві амбулаторії та два фельдшерські пункти. Обслуговує центр близько чотирьох тисяч населення. За словами головного лікаря Володимира Кириленка, створили медичний центр у січні 2018-го. Договір із Національною службою здоров’я не уклали через те, що заклад не має ліцензії.

“Не заключили договір, тому що я молодий лікар, не маю стажу роботи 5 років. Нам потрібно біло від міністерства охорони здоров’я отримати дозвіл на отримання нової спеціалізації. Коли ми отримали цей дозвіл, лікар був відряджений на курси, які тривали два місяці і в кінці жовтня вже мали сертифікат лікаря з новою спеціалізацією.  Потім  був зібраний пакет документів, які ми направили в міністерство охорони здоров’я для отримання ліцензії. Отримаєм ліцензію і одразу почнемо складати договір з національною службою здоров’я” – Володимир Кириленко, головний лікар центру первинно медико-санітарної допомоги Комишанської сільської ради.

До цього фінансувати лікарню буде сільська рада.

 “Гроші ми заклали на останній нашій сесії 14-го грудня, коли ми побачили, що не встигаємо отримати ліцензію і ми заклали поки що на січень місяць 200 тисяч гривень для того, щоб утримати в січні місяці наш заклад” – каже Наталія Перетятько, сільський голова Комишанської сільради

Через відсутність договору з Національною службою здоров’я, люди, які обслуговуються тут, не уклали також декларації з лікарями центру.

“Наш лікар Юрій Іванович, ну я маю на увазі мій лікар, та і всих остальних, ви бачите. І ми заключаєм з ним договора, я вже з ним заключив, бабушка моя тоже заключила і селяни багато заключили” – Євген Васильович, мешканець села Щуми. 

У медичному центрі зараз працює 19 людей. За словами головного лікаря, за попереднім опитуванням, підписати документи з тутешніми терапевтами збираються понад три тисячі пацієнтів.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь