Лекції про медіа влаштують для сумчан

Чотири лекції про медіа. Сьогодні в Сумах, у «Розумному хабі» відбудеться зустріч з Бектуром Іскендером. Він протягом чотирьох днів ділитиметься з сумчанами досвідом створення медіа, відео та роботою у соцмережі. Сам лектор, засновник медіа у Киргизії та спікер конференції ТЕD.

Дмитро Тіщенко,  органызатор заходу, говорить: «Він сам є засновником дуже популярного в Киргистані порталу. Фішкою якого є, що у них більшість авторів це школярі та студенти, яких вони навчали. Тобто у них була спочатку школа журналістики. Потім це все переросло у повноцінний портал. У них є історія, коли 15-річний школяр, в парламенті, ходить з мікрофоном, ставить запитання депутатам. 00:30- Якщо ти будеш у Києві, давай заїдеш до нас, ми тебе привезем й забезпечимо всім, чим можна, взамін на якусь корисну інформацію. Це точно буде цікавим людям з інших сфер, тому що зараз інформація доступна кожному. Це не тільки журналісту, який має посвідчення, може кудись піти, щоб дізнатися. Це доступно будь-якій людині, яка хоче знайти будь-яку інформацію».

Перша лекція відбудеться у «Розумному хабі» о 18:00. Говоритимуть про те, як журналістика впливає на розвиток суспільства. 11-го травня спілкуватимуться зі студентами СумДУ. А 12 та 13 травня на практиці будуть вчитися робити нові формати медіа.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь