Крос пам’яті Володимира Куца вчетверте влаштували у селі Олексине


У селі Олексине Тростянецького району влаштували змагання пам’яті видатного українського стаєра, дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Куца.

Понад сто атлетів взяли участь в обласних  змаганнях з кросу. Наймолодші учасники – хлопці та дівчата 11 років. Вони першими вийшли на трасу дистанції 500 м.

Даша Гуржій, переможниця забігу (500 м), говорить: «Дуже важко біглось. Набуть, тому що багато корнів дерев. І є багато ділянок з сухим піском».

Єлизавета Стажок, переможниця забігу (500 м), каже: «Дівчинка швидко попереду мене бігла, булодуже важко наздогнати її. Це все швидкість».

Микита Костецький, переможець забігу (500 м), говорить: «Тяжко, але мені це вже не вперше було. Я не звик до такого покриву. Я бігав завжди на асфальті або покритті спеціальному, а на піску було незвично».

Микита Маслюк, переможець забігу (500 м), каже: «Конкуренції не було та й сил мало. Дуже швидко почав. Нормально».

Діти 14-15 років вийшли на старт вдвічі більшої дистанції 1 км. Старші юнаки 16-17 років розіграли нагороди на дистанції 3 км.

Сергій Птащенко, переможець змагань (3 км), говорить: «Біглось спочатку нормально, потім тяжко стало на останньому крузі. Траса краща, ніж торік. Складно, пісок, грузнеш дуже сильно».

Також відбувся забіг на 6 км, у якому взяли участь й ветерани «Клубу любителів бігу». Вони четвертий рік беруть участь у змаганнях: вшановують пам’ять сумського стаєра та подають приклад молоді.

Сергій Панченко, учасник змагань, говорить: «У нас є серед наших спортсменів Шульга Семен, який бігав ці змагання 20 років тому. Потім була велика перерва, коли ці змагання не проводили. Чотири року тому їх відновили й ми традиційно приїхали, команда ветеранів. Показувати стараюся, щоб дивилися: такі ветерани, а ще рухаються й до нас приєднувалися до наших стартів, до наших забігів».

Загалом, участь у змаганнях взяли 11 команд області. Усього розіграли 5 комплектів нагород.

У селі Олексино, Тростянецького району, змагання на призи дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Куца влаштовують вчетверте. Трасу спеціально зробили біля його хати, де він виріс. Загалом змагання влаштовують 14-ть рік поспіль.

Юрій Белан, директор обласної ДЮСШ, говорить: «Голова селищної ради, він організував суботники. Й місцеві жителі наводили порядок, вони нам допомагали готувати цю трасу. Наші судді приїхали зробили розмітку стрічкою, а вся траса, яка йде по селу, вона почищена, вона реально підготовлена до змагань мешканцями цього села».

До пам’ятної дошки на будинку Володимира Куца – принесли квіти.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь