Конкурс проектів для громадських організацій стартує у Сумах

 З 10 квітня стартує міський конкурс для інститутів громадянського суспільства, тобто громадських організацій. Упродовж п’яти з половиною місяців, до 25 вересня від них прийматимуть пропозиції проектів і заходів у сфері роботи з дітьми та молоддю. Реалізовувати ж їх будуть наступного року, за рахунок міського бюджету.

« Відділ у справах  молоді та спорту і здійснює прийом конкурсних пропозицій щоденно, крім суботи та неділі, з 13 до 16 години у 206 кабінеті. Від одного інституту громадянського суспільства може надходити декілька конкурсних пропозицій. Перш за все – повинні відповідати переліку пріоритетних завдань. До таких завдань ми виокремлюємо формування патріотизму, духовності, моральності, утвердження та пропаганда здорового способу життя молоді. Також це розвиток неформальної освіти, самозайнятість молоді і створення умов для самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості і також дозвілля молоді», – розповіла Ірина Березенко, головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

Минулого року визначили 8 переможців. На реалізацію їхніх програм виділили 286 тисяч бюджетних коштів. Один із проектів під назвою «Дитячі свята у дворах сумських багатоповерхівок» вже втілили в життя. Було це на свято Масляної.

« Ідея цього проекту зародилася, коли ми прочитали, що є така європейська традиція – святкувати День сусідів. І в минулому році ми спробували ось такий один пробний захід реалізувати. Коли прийшли у двори, то побачили, що дітям дійсно цього не вистачає, діти з задоволенням включилися у процес. Тому ми подумали і вирішили, що напевне, якщо це буде не один двір а чотири (у нас чотири двори), якщо це буде протягом року не один захід, а кілька – у нас 10 свят у кожному з цих дворів, то напевне від цього буде багато користі. Ми маємо 30 тисяч гривень і я думаю, що це невеликий бюджет, але ми навіть у цьому проекті виходили з того, що хотілося б опробувати такі мало бюджетні заходи», – каже Олена Купенко, представниця ГО ” Центр громадських ініціатив “Інтелект Сумщини”.

Решта 7 проектів-переможців мають втілити до кінця цього року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь