Із 11 лютого сумська школа №12 йде на карантин

Із наступного понеділка у Сумах призупиняє навчання школа №12. Про це розповіла UA:Суми начальниця управління освіти Сумської міської ради Антоніна Данильченко.

“Із понеділка, 11 лютого, призупинено навчально-виховний процес у школі. Захворюваність  учнів досягла 20%. Із понеділка інші школи працюють у звичному режимі, крім школи №12″, – сказала Антоніна Данильченко.

Ірина Губська, директорка ЗОШ №12: “У нас є така практика дистанційного навчання, тому і вчителі, і діти, і батьки звикли до такої системи: вони будуть отримувати завдання, вчителі будуть перевіряти і, я думаю, що ми абсолютно нічого не втратимо”.

Минулого тижня через перевищений поріг пішли на канікули  заклади Шостки. Від понеділка, 4 лютого, діти повернулись на навчання.

За інформацією завідувача відділом епіддосліджень Сумського лабораторного центру МОЗ Олександра Черняка, за останній тиждень на ГРВІ та грип в області захворіли 6 тис людей. Поріг у цілому перевищений на 10-12%. Найбільше хворих у Лебедині, Сумському районі та Сумах – в обласному центрі нарахували 2,5 тис. людей, які занедужали.

 

фото informator.news

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь