Інспекція з благоустрою Сум склала 12 адмінпротоколів за неприбрані бурульки з дахів будинків

Дванадцять складених адмінпротоколів за неприбрані бурульки з дахів будинків. Стільки порушень зафіксувала “Інспекція з благоустрою міста” за грудень минулого року та перший тиждень нового року.

Сумчанка Ніна Котенко проживає у будинку на проспекті Шевченко. Повз цих бурульок вона проходить щодня.

Ніна Котенко, сумчанка розповідає: 

«Я хочу сказати, що це дійсно дуже небезпечно, коли бурульки висять на даху. Тому потрібно ходити центральною алеєю, а не під домами. Хоча наші жеківці працюють, я думаю їм треба краще працюють».

“Знімати бурульки з дахів житлових будинків мають ЖЕКи або ОСББ, які їх обслуговують”, – говорить начальник управління «Інспекції з благоустрою Сум» Руслан Голопьоров. Якщо бурульки знаходяться на балконах, то власники помешкань повинні телефонувати на номер 1580 – оперативну службу, або повідомити про це свій ЖЕК. За бурульки на дахах нежитлових приміщень відповідають комерційні структури, які в них знаходяться.

Руслан Голопьоров, начальник управління «Інспекції з благоустрою міста Суми”, говорить: 

«На сьогоднішній день за зимовий період інспекцією благоустрою складено 12 протоколів про адміністративне правопорушення за бурульки. В тому році це було 9, і в цьому вже 3 протоколи за бурульки. Ми направили листи і телефонограми до департаменту інфраструктури, щоб проводили роз’яснювальну роботу по житлово-експлуатаційним організаціям, і також звернулися напряму до таких організацій».

За неприбрані бурульки з дахів та балконів передбачені штрафи – від 850 до 1700 грн.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь