Грошову компенсацію вимагають від чоловіка, обвинуваченого у вбивстві собаки

Дві з половиною тисячі гривень за моральну шкоду. Таку суму вказала у цивільному позові потерпіла Оксана Іов. Мова йде про судову  справу чоловіка, якого обвинувачують у вбивстві собаки. Сталося це в Сумах у березні цього року на Хіммістечку. Сьогодні у Зарічному районному суді м.Суми представник потерпілої, яка відвозила до клініки пораненого собаку, оголосив позов:

« Спричинення смерті тварині, яку вона змушена була спостерігати завдало їй душевного болю, вона змушена  була для приведення себе в стан душевної рівноваги застосовувати заспокійливі препарати протягом відповідного часу. Навіть до сьогоднішнього часу її душевна рівновага не поновилася. Протягом усього часу вона не могла нормально засипати і тому вона просить стягнути на її користь компенсацію моральної шкоди в зазначеному розмірі – 2500 гривень», – зачитав Олександр Сипленко, представник потерпілої.

На питання судді, чи визнає цивільний позов, обвинувачений Олександр Сич відповів: ” Не визнаю”.

Досліджувати цивільний позов у суді будуть після допиту свідків та вивчення доказів. Наступне засідання призначили на 3 січня наступного року. Нагадаємо, справу розглядають повторно: 7-го листопада Апеляційний суд області скасував рішення першої інстанції – про арешт обвинуваченого на три місяці.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь