ФК «СумДУ» переміг на старті чемпіонату

Футзальний клуб «Сумду» у першому матчі чемпіонату України здобуває перемогу. У стінах легкоатлетичного манежу імені Володимира Голубничого приймали одеський «Делівері».

Перший матч у чемпіонаті на домашній арені. Одесити приїхали аби взяти реванш – в квітні цього року програли в манежі «студентам». Тоді матч завершився з рахунком 3:1. Після стартового свистка арбітра в атаку пішли сумчани. І за першу п’ятихвилинку «студенти» двічі розписались в воротах гостей, по голу на свій рахунок записали Дмитро Ігумнов та Костянтин Сорока.

Через 8 хвилин забили гравці «Сумду» і третій м’яч, відзначився Євген Мороз. Під кінець першого тайму «студенти» заробили 10 фолів, з п’яти допустимих. Далі за кожен наступний фол сумчан, арбітр за правилами футзалу, назначає дабл-пенальті. Із чотирьох ударів лише один виявився точним, у інших трьох випадках команду врятував Микита Сітнер.

Після перерви на паркеті була рівна гра. За 5-ть хвилин до кінця матчу гості замість воротаря випустили на поле п’ятого польового гравця і цим сумчани скористались. Після атаки одеситів, господарі майданчику перехопили м’яч, і Роман Зеленський зі своєї половини влучив у пусті ворота команди «Делівері». На це одесити одразу відповіли двома м’ячами, але зрівняти рахунок їм не вдалося. В результаті, 4-3, і перемога сумчан на старті чемпіонату.

Наступний матч студенти зіграють 3 листопада, в четвер. До Сум також приїдуть одесити, команда «Епіцентр К Авангард». Початок матчу о 12-00.