Фільм про захисників Донецького аеропорту покажуть у Сумах


«Воїни духу» –  фільм у рамках українського  фестивалю патріотичного кіно покажуть у Сумах. Стрічка про останні 5 днів оборони Донецького аеропорту.

Основний сюжет стрічки, що триває майже годину,– історії у формі запитань та відповідей. Розказують їх три воїни – вони захищали новий термінал і метеостанцію Донецького аеропорту і потрапили в полон…Пан Едуард теж там був – близько півроку. Має поранення.

 “Додому хотілося, як повернувся – у мене народилася донька – позитивні емоції сприяли тому, що я все адекватно сприймаю. Були там такі ситуації, нам не довозили воду. Всі бутилки були розстріляні. А пити хочеться – ну ми і знімали радіатори опалення  – цідили воду – кидали таблетки – і всі живі. Це потрібно показувати, адже з патріотичним вихованням в нас проблеми”, – говорить Едуард Пінчук.

Разом із ним подивитися стрічку прийшли земляки чоловіка.

“Дуже шкода, що в нас відбуваються такі події в країні. Це боляче. У мене дядя в зоні АТО. Це боляче, ми сподіваємося, що бойові дій закінчаться. Розповідав, що спочатку було дуже страшно. Але для кожного це залишається в душі і живеться не так, як раніше”, – говорить глядачка Богдана Черненко.

Фільм створювали за гроші авторів. Це дві дівчини – Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко.

Автор фільму “Воїни духу” Анна Мартиненко  каже: “Як відбувалися зйомки. Це були душевні бесіди. Нас цікавило, хто  люди, що нас захищають, як вони це робили, чому на це пішли. Ми просто розмовляли, бійці нам розповідали, ми їх слухали, потім віднаходили відео, яке може підкреслити їхні слова. Фільм без вікових обмежень. Там немає жодної крові, ми її вибудували так, щоб емоційно сприймалася сильно.”

В Україні стрічку “Воїни-духу” показують з 19 січня. У Сумах фільм показуватимуть відсьогодні протягом тижня до 12 квітня. З 6 квітня фільм показують у Харкові, Києві, Одесі, Львові та Сумах.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь