Директору сумського жеку не продовжили контракт через неефективність


У комунального підприємства «Сумижилкомсервіс» новий директор. Замість Сергія Ситника ним став Богдан Здєльнік. Із першим не продовжили контракт. Призначили на його посаду директора приватного жеку –  «Домком Суми» –   на 1 рік.

Пришел по приглашению міськради. Предложили мне работу.  Я на нее согласился. Работу в целом эту знаю. Первые шаги сказать сложно, сейчас ознакамливаюсь с текущим положением дел”, – говорить Богдан Здєльнік, новопризначений директор КП “Сумижилкомсервіс”.

Ставлюся до цього я зі здивуванням, бо в мене були плани. Я планував далі працювати і не думав, що не перезаключать контракт. Чому не перезаключили – це питання міського голови, і це його парафія. Мені особисто ніяких зауважень, нарікань висказано ним не було“, – пояснює Сергій Ситник, екс-директор КП “Сумижилкомсервіс”.

“На  нашу думку,  пан Здєльнік буде більш ефективно виконувати свої обов’язки”, – каже міський голова Олександр Лисенко.

Богдан Здєльнік також очолював підприємство «Сумбуд капітал» і «Суми Житло Комфорт» – останнє у 2012 році фігурувало у кримінальній справі за фактом службового недбальства та присвоєнні коштів в особливо великих розмірах. Мова йде про 300 тис. грн, які сплатило цьому підприємству «Сумижитло» – за прибирання сходових клітин, якого, фактично, не було.

Стосовно результатів справи у прокуратурі області сьогодні нам інформацію надати не змогли – прес-секретар прокурора Сумської області Наталія Науменко послалась на те, що керівник відділу, який займався справою, нині не працює, а відділ прокуратури розформований. Окрім того, єдиного державного реєстру кримінальних справ на той час не було. Тож підготовка цієї інформації потребує додаткового часу.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь