Директор департаменту інфраструктури міста Суми Григорій Яременко відсторонений від посади ще на два тижні

Директор департаменту інфраструктури міста Суми Григорій Яременко відсторонений від посади ще на два тижні. Виконувати свої обов’язки йому заборонили від 4 січня й до сьогодні. Тоді почали службове розслідування щодо можливого неналежного виконання посадовими особами сумського департаменту інфраструктури своїх повноважень. Її створили після  того, як 2 січня на вулиці Супруна 32\1 ліфт смертельно травмував двомісячну дитину.

Максим Галицький, заступник сумського міського голови говорить:

“Комісія досліджує виявлені факти, посадові інструкції посадових осіб місцевого самоврядування, досліджує відповідність інструкцій чинному законодавству, можливо неналежне виконання посадовими особами певних своїх обов’язків, також ми маємо надати міському голові свої рекомендації щодо усунення цих порушень”.

Тимчасовий керівник департаменту розповів – Григорій Яременко ходить на роботу.

Віктор Павленко, в.о. директора департаменту інфраструктури м. Суми каже:

“Він працює. Він відсторонений від виконання обов’язків, але він на роботі знаходиться, і все. І сьогодні ми спілкувалися з ним. Все гаразд. – Тобто він працює, отримує заробітну плату, так? – Так. – Ви можете знайти його. В нас є комісія по службовому розслідуванню і він надає інформацію, яка необхідна комісії задля того, щоб винести відповідне заключення”.

Начальник департаменту інфраструктури міста Григорій Яременко був на лікарняному з 2 по 18 січня. 4 січня його відсторонили від посади. Пояснити свою позицію щодо свого відсторонення він відмовився.

Нагадаю, дідусь загиблого у сумському ліфті немовляти неодноразово звертався до департаменту інфраструктури Сумської міськради зі скаргами на роботу відремонтованого ліфту. Про це стало відомо після проведеного обшуку у одного з посадовців мерії, розповів Володимир Кригін, начальник відділу прокуратури Сумської області. Відповіді дідусю загиблої дитини у минулому році підписував директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь