До Сум приїздив кандидат у Президенти Валентин Наливайченко

До Сум сьогодні приїхав кандидат у Президенти України Валентин Наливайченко. Публічної зустрічі із виборцями він не проводив, взяв участь у прес-конференції. У прес-центрі на політика чекали запрошені журналісти та кілька партійців. Всього близько двох десятків людей. Після вітань – представив свою програму, у якій визначає 5 позицій як пріоритетні. Це відновлення миру та територіальної цілісності України, її інтеграція до ЄС та НАТО, зростання економіки, зарплат і пенсій, гарантія безпеки кожного громадянина.

«Вкрай важливо відновити виробництво. Вкрай важливо. Щоб і в Конотопі запрацював вертолітний завод, і тут у Сумах запрацювали підприємства. Результат, якого я хочу досягнути, протягом першого року роботи на посаді президента», – говорив  Валентин Наливайченко.

Наразі головою виборчого штабу кандидата у Сумах – є позафракційна депутатка облради Лілія Ричкіна. Вона розповіла – на сьогоднішню поїздку витратили 50 тисяч гривень – це виступи на телеканалах, оренда зали, листівки, оголошення, газети.
Після презентації передвиборчої програми – Валентин Наливайченко запланував зустрічі із громадськими організаціями у Сумах, а також із виборцями у Білопіллі.

В його передвиборній програмі є достатньо багато популізму, невизначеності, таких абстрактних речей, які не пояснені за рахунок чого. Він як майбутній президент буде досягати того чи іншого результату. Швидше за все треба сприймати Валентина Наливайченка як технічного кандидата, який орієнтується з одного боку на те, щоб відтягнути голоси від Юлії Тимошенко або Анатолія Гриценка можливо, тому що на одному електоральному полі. Навряд чи він заграє з виборцями діючого президента, але при тому, ще однією такою метою, яку він швидше за все ставить собі в виборчій кампанії – це зафіксувати свою політичну силу – можливо ще погратися на парламентських виборах», – прокоментувала кандидат політичних наук Андріана Костенко.

Валентин Наливайченко народився у 1966 році, за освітою педагог, перекладач, із 1994 по 2006 роки – на дипломатичній роботі, із 2006 по 2010 роки – очолює Службу безпеки України. Після перемоги на виборах Президента України Віктора Януковича, йде з посади, повертається на неї у 2014 році. Наступного року ВР відправляє його у відставку. Валентин Наливайченко був членом політради партії «Наша Україна», членом партії «УДАР». У 2013 році Генеральна прокуратура запідозрила його у державній зраді, у 2014 році кримінальну справу закрили – за відсутністю складу злочину. Валентин Наливайченко зареєстрований кандидатом у Президенти України 8 січня. Балотується уперше.
На Сумщині за останні два роки політик був двічі. У жовтні 2017 року до нашої області він приїздив разом із Міхеїлом Саакашвілі та нардепом Сергієм Лещенком. Тоді разом із ним на сцені стояли мери Конотопа, Глухова та Сум. У квітні 2018 року політик приїздив на зустріч із мешканцями Сум, Конотопа та Бурині.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь