До четверга ПАТ “Сумбут” має прибрати нечистоти на Чорновола

За два дні прибрати нечистоти (до четверга цього тижня) має ПАТ «Сумбуд» на Чорновола 51/1 http://old.tv.sumy.ua/nechystoty-z-budynku-na-v-chornovola-u-sumah-rozteklysya-susidnimy-vulytsyamy/– таке рішення прийняли на спеціальній комісії у «Інспекції благоустрою міста Суми».

Микола Яковенко, заступник начальника управління «Інспекції з благоустрою міста Суми», розповів:

 

«Власником даної мережі каналізаційної із будинку Чорновола 51/1 є ПАТ «Сумбуд», відповідно сьогодні був головний інженер на нараді. Вирішили, що до четверга вони повинні упорядковувати, мається на увазі, де витікало і враховуючи проїзну частину дороги по вулиці Чорновола від будинку 51/1 до вулиці Засумської. Їм дали два дні. Все те, що замерзло – фекальні стоки, зібрати й вивезти. У міста є доволі серйозні проблеми, що стосується самої технічного оснащення даної КНС. Тобто до тих пір, поки не зроблено згідно з діючим законодавством, то приймати місто не буде».

Головний інженер ПАТ «Сумбуд» Віктор Хобот говорити з нами відмовився.

У ПАТ «Міськводоканал» брати будинок на Чорновола 51/1 на баланс не планують. Вікторія Журавльова – речниця підприємства бачить два шляхи виходу з даної ситуації.

Вікторія Журавльова, речниця ПАТ «Міськводоканал», розповіла:

«Цей будинок не на балансі «Водоканалу». Він облаштований власною КНС і витікання стічних вод зумовлено поломкою насосу, який перекачує стічні води до каналізаційної міської мережі. Не на балансі «Водоканалу», бо вигрібні ями – не беремо на баланс. Є два шляхи виходу з цієї ситуації. Це побудова забудовником самоплинного колектора, на що йому були видані технічні умови, або побудова такої станції перекачки стічних вод, яка б відповідала сучасним вимогам».

Наразі, за словами Миколи Яковенка, ПАТ «Сумбуд» попередили про те, що при повторному виливі нечистот, підприємство нестиме адміністративну відповідальність за витік стічних вод і документи передадуть в екологічну інспекцію. Нагадаю, про будинок на Чорновола 51/1 і витоки нечистот ми розповідали вчора. Каналізація, за словами місцевих, тут тече кілька місяців. Ми намагатимемося дізнатися скільки ще у Сумах багатоповерхівок не під’єднані до загально міська каналізаційної системи, зокрема, з-поміж новобудов. Наразі редакція має документи про готовність об’єкта до експлуатації та колективну заяву від мешканців. Ми зараз перевіряємо правдивість викладеної у цих документах інформації.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь