Чотири сумські команди розпочали індорхокейну Вищу лігу

Новий сезон із індорхокею розпочався у жіночій Вищій лізі. Стартували шість команд, із них чотири – сумські.

На майданчику у Борисполі зустрілись: місцевий «Колос», полтавська збірна та чотири сумські команди: «Динамо-сумчанка», «ОДЮСШ-КСД», «Динамо» та «Сумчанка» – лідер українського хокею.

Господарі майданчика «Колос» із Борисполя – вперше взяв участь в індорхокейній Вищій лізі.

Марія Гандабура,  капітан команди «колос» (м. Бориспіль), говорить: «Це вперше. І беруть участь тільки 2003 р., я найстарша 98 року. Тренери кажуть: ви вперше граєте, це не страшно, якщо програєте. Будемо тренуватися далі, старатися вигравати».

Усі п’ять поєдинків виграла «Сумчанка», з загальним рахунком 44:8, й підтвердила своє лідерство.

Вікторія Стеценко, гравець команди МСК «Сумчанка» каже: «Вигравати – завжди приємно.  Хотілось би, звісно, щоб команди, які змагаються на чемпіонаті України, були вищого рівня. Фізична підготовка – це найперше у хокеї. Тобто, без фізичної підготовки ти грати не зможеш – тобі не вистачить сил».

Для лідера українського хокею – «Сумчанки» – це один із підготовчих етапів. Команда робить ставки на міжнародні змагання.

Світлана Макаєва, головний тренер МСК «Сумчанка», говорить: «Для нас це дуже гарна практика. Цього року у нас дуже важкий турнір, ми готуємося до чемпіонату Європи, чемпіонату світу. Наша команда неодноразово там виступала й була чемпіоном Європи, «бронзовим» призером чемпіонату світу. Цим можуть похвалитися не всі ігрові види спорту. Цього року у нас складне завдання. І для нас ось ця практика, в якій ми можемо відпрацювати й тактичні моменти, забивати таку кількість м’ячів, спробувати все».

Друге місце, за підсумками ігор, у команди «Динамо-Сумчанка», за ними  Полтавська збірна та сумська «дюшка». «Колос» і «Динамо» замикають турнірну таблицю. Матчі другого туру команди зіграють у січні наступного року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь