Черги за субсидіями утворилися у Сумах

Черги у департаменті соціального захисту населення Сум. За словами заступниці директора департаменту, вони утворилися через зміни порядку призначення житлової субсидії. Процедура змінилася у травні 2018-го. Відтепер не матимуть право на субсидію сім`ї, котрі мають площу будинку більше 200-т квадратних метрів, або квартири більші за 120 квадратів. Тільки за рішенням комісії можуть надавати субсидію тим домогосподарствам, у яких є транспортний засіб, віком до 5 років. Змінилися й правила подання документів на субсидію.

Алла Євдокименко, субсидіантка

“Я переоформлюю субсидію, бо сказали, що якщо в мене дитина не працювала до цього часу, а тепер влаштувався, треба переоформити субсидію”.

Ірина Сивокінь, субсидіантка

“Прийшла я сьогодні близько 8ї, бо департамент працює з 8ї години, хочу переоформити субсидію, щоб отримувати соц.допомогу”

Ірина Лагіренко, заступник директора департаменту соціального захисту населення Сумської міськради

“Основна за кількості категорія, це люди, які отримували субсидію на фактично проживаючих, де в сім`ях хтось фактично не проживав. У нас на обліку порядком 9ти тисяч родин таких, звичайно їм треба прийти і підтвердити право на оформлення субсидії самостійно. Також, не зважаючи на те де проживають члени сім’ї, їх потрібно вносити в декларацію. Членами сім`ї є подружжя, а також діти до 18-ти років”.

Щоб підтвердити право на отримання субсидії, сумчани можуть звертатися не лише в департамент соціального захисту населення, що на Харківській, 35, а також до центру надання адміністративних послуг, який знаходиться за адресою Горького, 20.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь