Через вбивство собаки суд розглядає кримінальну справу

Судять чоловіка, який ножем вдарив собаку. Сьогодні Зарічний суд провів перше засідання у справі стосовно жорстокого поводження з тваринами.

Прокурор Дмитро Ємець говорить: “Прописано в угоді, що за вчинення кримінального правопорушення передбачено штраф у вигляді 50 неоподаткованих мінімумів, але не вказано суми. Тому угода не відповідає вимогам кримінально-процесуального кодексу”. 

Суддя Вікторія Мальована-Когер повідомила, що справу розглядатимуть в загальному порядку із заслуховуванням всіх сторін та свідків у справі.

Обвинувачений Олександр Сич пояснює: “Це була самооборона, собака мене  вкусила, все було спонтанно. Якщо б це було тихо-мирно, я б не зробив цього. У меня є довідки лікаря-травматолога про укус. Мені прописували ліки”. 

Представник потерпілого Олександр Сипленко повідомив: “Особа, яка вчиняє акти жорстокості, має нести адекватне покарання. На сьогодні, те що особі пропонувалося 850 гривень штрафу за те, що він без причину вбив тварину  – це недостатнє покарання. В суспільстві мають створюватися умови нетерпимості до такої поведінки”. 

Наступне судове засідання призначили на 17 травня. Якщо вину чоловіка доведуть, йому загрожує 6 місяців арешту.

Мова йде про 1 березня цього року, тоді  на ринку Хіммістечка чоловік вдарив ножем собаку. За словами продавчинь, пес на ім`я Міша  жив тут останні 2 роки. Після події тварину  забрали до лікарні, де вона померла. У ветклініці зробили   останнє фото собаки.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь