Через директора “Шляхрембуду” Сумську міську раду перевіряло НАЗК

Перевіряли чи запобігали корупції. Сьомого та восьмого вересня у Сумській міській раді працювали співробітники Національного агентства з питань запобігання корупції. На наш інформаційний запит повідомили: “встановлювали можливі факти порушення закону про корупцію посадовими особами, а саме директором «Шляхрембуд» Олександром Вегерою”. Їм передали Постанову Зарічного районного суду Сум від 24 лютого 2017 року, де посадовця визнали винним у корупційному правопорушенні та наклали на нього штраф – 3 тис. 400 гривень.

Наразі у НАЗК оформлюють результати перевірки. У міській раді про візит ревізорів нічого не знали.

Андрій Баранов, секретар Сумської міської ради: “не знаю про результати, перевірка була для мене особисто неочікуваною, не знаю чи отримував міський голова попередження, хлопці відпрацювали й будуть давати свої висновки, абсолютно без питань пустили їх, надали кабінет, вони попрацювали, зробили копії документів, взяли пояснення і завершили роботу”.

Зв’язатися з Олександром Вегерою нам не вдалося, слухавку він не взяв. Нагадаю, оштрафували директора комунального підприємства за те, що він не повідомив про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, тобто міського голову, та приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів. Зокрема, приймав на роботу, надавав відпустки та преміював близьких осіб, а саме своїх доньку та зятя. Останні працюють начальниками відділів у «Шляхрембуді».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь