Будиночки для котів планують встановити у Сумах

У Сумах планують встановити перший котопункт – будиночок для котів, де вони можуть зігрітися взимку та поїсти. Ідея побудувати котопункт у Сумах належить Анастасії Боярчук. Про існування таких дізналася з інтернету.

Анастасія Боярчук, авторка ідеї:

“Це такий дерев’яний будиночок, для того, щоб котики могли взимку там розташуватися. Він в середині теплий. Щоб це була альтернатива для них, від ховання там по підвалах. Також там будуть місця для годівничок. Для того, щоб можна було залишити для котиків їжу. Також годівничка, в яку буде засипатися велика кількість корму, і він буде потроху опускатися, щоб його вистачало надовго. Отримати метріали ми плануємо від місцевих підприємців, які займаються продажем дерева. Також багато людей відгукнулося, саме із моїх знайомих, вони б могли трошки в це вкластися”.

Перший котопункт має з’явитися до кінця зими біля будинку 39 на вул. Харківській. Жителька дому Світлана Міхєєва, яка зараз годує там безхатнік котів розповіла.

Світлана Міхєєва, сумчанка:

“Вісім котів, усі мої. Я маю на увазі, ті, що живуть біля дому. У мене в хаті один живе. Всі інші тут в підвалі.  Годую, кожен день вже 7 років годую, 8 майже”.

Для цих котів активісти планують встановити у Сумах перший котопункт. Будиночок коштуватиме від 5 до 6 тис. грн.

Вадим Охотнік, сумчанин:

“Ну звичайно, згоден. У мене також є кіт, підібрав на вулиці. Я люблю котів. Звичайно, підтримаємо”. 

Ганна Єгорівна, сумчанка:

“Добре буде звичайно, а що ж вони бідолахи у підвалах живуть. Я їх підгодовую звичайно. І котів, і голубів, всіх”.

Подібний котопункт встановили в Одесі у січні цього року. Його побудували на пляжі Лузанівка.

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь