Близько 10 тисяч сумчан субсидії позбавлять автоматично

Близько 10-ти тисяч сумчан позбавлять субсидії автоматично, через нові умови нарахування субсидій, які вступили у дію з травня. Це попередні розрахунки – повідомила начальник управління департаменту соцзахисту населення Сумської міськради. Всього ж зараз у місті 74 тисячі мешканців наразі мають субсидію.

«Та категорія, що не буде перепризначена автоматично і якщо будуть звернення, то вже будуть вирішуватись. Зараз то що фактично проживають – це майже 9 тисяч, далі ми маємо цифру по орендарям – 750. Це ті категорії, яким автоматично призначати не будемо, а решта буде залежати від таких чинників, ми зараз отримаємо інформацію про доходи і не можемо ми зараз сказати, яка кількість населення, яка зараз не працювала і не отримувала доходи за друге півріччя 2017 року», – повідомила Ірина Лагіренко.

За словами начальника відділу з питань реєстрації місця проживання сумського Центру надання адмінпослуг Андрія Подуса, за останній місяць збільшилась кількість мешканців, які бажають зняти з реєстрації себе та родичів, але існує ряд норм, що дозволяє це зробити:
«Це по-перше, надання іншій особі повноважень на зняття з реєстрації, друге – прибути особисто до ЦНАПу і подати заяву. і третій варіант – зняти родичів з місця реєстрації за рішенням суду, тобто як таких, що не проживають за місцем реєстрації останніх півроку», – зауважив посадовець.

Більшості мешканців субсидія перераховуватиметься автоматично, але є категорії мешканців, яким необхідно звернутися до департаменту соцзахисту і повідомити про зміни. Це ті, у кого відбулись зміни у складі сім’ї, орендарям житла, як сумчанам, так і переселенцям. Також, звернутись необхідно і тим, у кого субсидія розраховувалась на тих,  хто фактично проживає. Всім іншим категоріям громадян субсидію перерахують автоматично, але також змінився їх порядок нарахування. Субсидія перераховуватиметься двічі: на опалювальний період та літній. Як повідомила Ірина Лагіренко, у кожному окремому випадку, сумчанам варто звертатись до департаменту соцзахисту за адресою: Харківська, 35.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь