Батьки учнів Конотопського НВК поскаржилися на поведінку вчительки

Перекинула парту, ображала і погрожувала викинути з вікна. Такі методи виховання, за словами батьків учнів, у вчительки початкових класів  Конотопського навчально-виховного комплексу: ЗОШ I ступеня – ДНЗ. На її поведінку поскаржилися діти.

За словами матері учениці Конотопського НВК, донька розповіла, що під час уроку, коли вона питала у сусідки, як правильно писати, вчителька підійшла та перекинула парту. Підняти з підлоги зошити дівчатам заборонила. Крім того, ображала.

Батьки двох учениць, у яких виник конфлікт з учителькою, написали заяви до прокуратури . Там скарги перенаправили до місцевого відділу освіти.

«Зараз триває розслідування. Видане розпорядження міського голови, створена комісія займається вивченням обставин. Не всі факти підтверджуються, ті, що називали батьки. Але вчителю, звичайно ж винесли догану, в.о. директора винесли догану, триває розслідування», – каже Ольга Беспала, начальник відділу освіти Конотопської міськради.

« Такий конфлікт виник вперше. Раніше конфліктних ситуацій, не було. Вчитель відповідає своєму званню і категорії, які присвоєні. Має вищу категорію, має звання старшого вчителя», – розповіла Ірина Ярмош, директор Конотопського НВК: ЗОШ I ступеня – ДНЗ.

Сама вчителька, за словами директора навчального закладу, наразі перебуває на лікарняному.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь