“Альянс” переміг “Вікторію”

У Миколаївці Білопільського району зіграли перенесений матч чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги.

Зустрічались лідери чемпіонських перегонів – місцева «Вікторія» та липоводолинський «Альянс». У матчі першого кола, який відбувся у Ромнах, перемогу з рахунком 4:1 святкувала «Вікторія». Тоді дублем відзначився Дмитро Богачов по голу забили Богдан Суходуб та В’ячеслав Шевченко. В складі «Альянсу» гол на рахунку Яна Осадчого. У матчі другого кола Богачов на поле не вийшов через травму, Суходуб не забивав, а гол Шевченка допоміг йому закріпитись на першому місці кращих бомбардирів, але не допоміг «Вікторії» перемогти суперника. У першому таймі «Альянс» уперед вивів Ярослав Сидоренко. На 31-ій хвилині після штрафного Микола Зінченко відбив м’яча, а на добиванні Ярослав випередив суперників. За п’ять хвилин атаку липоводолинців до логічного завершення довів Фарід Сулейман. Після відпочинку Шевченко скоротив відставання своєї команди від суперника. 13-тий гол В’ячеслава у сезоні виявився останнім у цій грі – 2:1 перемогу святкує «Альянс».

«В першу чергу – це заслуга всієї команди. Ми хотіли добитися позитивного результату. І останні матчі вони допомагали нам в цьому напрямку – впевненість була. Але враховувати треба, що суперник досвідчений. Десь все таки сталася недооцінка суперника нас. Тому ми скористалися помилками команди суперника, реалізували це», – сказав після матчу тренер липоводолинської команди Юрій Ярошенко.

Наставник «Вікторії» Артем Радіонов від коментарів відмовився.

У турнірній таблиці «Альянс» за очками наздогнав «Вікторію». Згідно з регламентом турніру, у випадку, якщо дві команди за підсумками сезону матимуть однакову кількість очок переможця визначатимуть у «золотому» матчі. На третьому місці в турнірній таблиці йде «LS Group» з Верхньої Сироватки. На три пункти з грою в запасі відстає від останнього футбольний клуб «Тростянець». Нижче в таблиці розташувались глухівський “Велетень”, ФК “Кролевець”, “Гранум” зі Сніжків, ФК «Шостка», “Молодь Роменщини-Альянс-2” та ФК “Тулиголовець”.