900 тисяч гривень морального відшкодування вказали у позові по справі аварії на Лушпи


Дев`ятсот тисяч гривень, як моральне відшкодування. Така сума зазначена у цивільному позові матері загиблої студентки та двох її старших братів. Стягують кошти з управління капітального будівництва Сумської міськради, комунального «Електроавтотрансу» і страхової компанії, яка застрахувала цивільно-правову відповідальність підприємства.

«З УКСу ми подали позов щодо відшкодування 300 тисяч. Фактично, з «Електроавтотрансу» ця сума становить 500 тисяч і 100 тисяч – це у нас страхова компанія. Вартість визначалася мною із моєю “довірительницею”  згідно середніх фактично сумм, які стягують на сьогоднішній день суди в Україні», – каже адвокат потерпілої Максим Кондратенко.

“На даному етапі я заперечую проти позову. Вважаю, що він передчасний і прошу в частині страхової компанії в частині цивільного позову закрити. Чому? На сьогоднішній день жоден з цивільних позивачів не був у страховій компанії і не писав заяву про виплату страхового відшкодування», – сказав представник страхової компанії Сергій Антоненко.

«Позов не визнаю, оскільки вважаю, що він перш за все не обґрунтований належним чином. А по-друге Ваша честь, як Ви помітили в залі судових засідань відсутні два цивільних позивачі і ми не чули їхньої думки, чи вони підтримують цей позов», – додав представник управління капітального будівництва Сумської міськради Віктор Нємцев.

Представник КП “Електроавтотранс” Ігор Бершов позов у даній редакції теж не визнав.

Наступне засідання – 4-го квітня. Тоді почнуть допитувати свідків.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь